top of page
logo-airlite.png

Więcej informacji o Airlite

"Naszą misją jest pomoc w przekształceniu Twojego domu oraz otoczenia w zdrowe i bezpieczne miejsce, abyś mógł żyć spokojniej i zdrowiej."

Airlite to technologia umieszczona w 100% mineralnej farbie, która oczyszcza powietrze i odkaża powierzchnie w całkowicie naturalny sposób. Airlite nieustannie pracuje, abyś mógł żyć w zdrowszym i bezpieczniejszym środowisku. Zaprojektowana, tak aby dbać o ludzi w domach i na zewnątrz, w miejscach pracy i miejscach rekreacji. Niezależne testy potwierdziły niezwykłe właściwości antywirusowe farby Airlite, skuteczne przeciwko ludzkiemu koronawirusowi w zaledwie 15 minut. Airlite to całkowicie mineralna farba dostępna w 180 kolorach.  

logo-airlite.png

objęte jest 5 międzynarodowymi patentami oraz otrzymał ponad 25 międzynarodowych nagród i certyfikatów m.in.

VOC french reg.jpg

FRANCUSKA REGULACJA VOC

Mierzy emisje 10 trujących substancji oraz parametr "Całkowite Lotne Związki Organiczne" (TVOC), klasyfikując produkty w czterech kategoriach od C do A +. Airlite jest 500 razy lepszy od produktów KLASY A +

zero VOC.gif

ZERO VOC 
Parlament Europejski nałożył ograniczenia na zawartość lotnych związków organicznych w farbach wewnętrznych i farbach zewnętrznych. Airlite ma zawartość LZO niższą niż 0,1 g / l, 300 razy niższą niż narzucona przez przepisy dotyczące farb wewnętrznych i 400 razy niższa dla farb zewnętrznych.

Cradle2Cradle_Gold.png

CRADLE TO CRADLE 
Cradle to Cradle to najważniejszy międzynarodowy certyfikat, w którym analizowane są kondycję materiałów, ich możliwość ponownego wykorzystania po użyciu, wykorzystanie energii odnawialnej, zarządzanie emisjami zanieczyszczeń, jakość wody w fazie produkcji i sprawiedliwość społeczną produktu. Airlite ma certyfikację na poziomie GOLD.

green-seal.jpeg

GREEN SEAL

Green Seal jest wiodącą ekologiczną oznaką jakości w Stanach Zjednoczonych i certyfikuje te produkty, które spełniają rygorystyczne kryteria oceny zdrowia ludzkiego i zmniejszenia wpływu na środowisko.

LEED.png

LEED Compliant
Jest to certyfikat związany z branżą budowlaną, wymagający zgodności z określonymi wymogami środowiskowymi.

logo_breeam_herradura.png

BREEM

Jest to jeden z najistotniejszych certyfikatów na poziomie międzynarodowym, przeznaczony do monitorowania, oceny i certyfikacji zrównoważonego rozwoju budynków.

medal friendly materials Spain.png

FRIENDLY MATERIALS 

Friendly Materials to ważny hiszpański certyfikat, który ocenia, w jaki sposób jakość materiałów i systemów budowlanych wpływa na zdrowie jego mieszkańców. Airlite uzyskał certyfikat Friendly Materials GOLD i jest obecnie farbą z najwyższym wynikiem (92 z 95).

link

House Painting Tools
bottom of page